Hakkımızda

Rüzgar Enerjisi-Rüzgar Ölçüm Direği Kurulumu- Elite Mühendislik-4Yüksekte Çalışma” Nedir?

Türkiye’de endüstriyel dağcılık olarak da bilinen, uluslararası literatürde “Rope Access – İple Erişim” olarak tanımlanan, özel ip teknikleri uygulamalarıdır. Yüksekte çalışma hizmetleri; yüksek yapılar, binalar, kuleler, rüzgâr türbinleri vb. yerlerde uzman bir ekip tarafından yüksek iş güvenliği prosedürleri uygulanarak yürütülen çalışmaların tümünü tanımlamak için kullanılır.

 

Ne fayda sağlarız?

Çalışmanın riskli olduğu, erişimin zor olduğu düşünülen ortamlarda çözüm önerileri getiririz. Geleneksel çözümlerin tıkandığı noktalarda, zaman kazandıran ve tasarruf sağlayan yöntemler uygularız.

Dolaylı ve geçici müdahaleler yerine, doğrudan hedefe yönelik, etkin ve hızlı çalışırız.

Güvenlik risklerini azaltırız.

 

Bizimle Kimler Çalışıyor?

İnşaat ve müteahhitlik şirketleri, yüksek binaların yönetim ofisleri, mimari tasarım/uygulama ofisleri, film yapım şirketleri, stadyım ve spor salonu yönetimleri, PR şirketleri, iş güvenliği-çevre sağlığı birimleri, GSM hizmet sağlayıcıları, tersaneler, AVM yönetimleri…

Kısaca, yerden yüksekte, hızlı, güvenli, etkin çözümlere ihhtiyacı olan herkes için önerilerimiz var…

 

Biz kimiz?

Mühendislik eğitimi temelli, A ve B sınıfı iş güvenliği uzmanlığı sertifikası sahibi olan, IRATA L1 – L2 – L3 veya muadili yüksekte çalışma sertifikaları sahibi ekip üyelerimizle ilgili daha detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.